Хто такі Дестра?

це українська патентно-юридична фірма, розташована в Києві, Україна, з офісом у Львові, Україна. Це команда українських юристів, які працюють у сфері патентів, авторського права та інтелектуальної власності з 2005 року.

Які послуги пропонує Дестра?

Дестра пропонує консультації, підготовку, подання, управління та судові процеси щодо патентів, авторських прав, торговельних марок, інтелектуальної власності в «Укрпатент» [Державна система правової охорони інтелектуальної власності] Ukrpatent

Де працює Дестра?

Дестра – українська юридична фірма, яка працює в Україні. Destra працює з місцевими українцями та українським бізнесом, а також з міжнародними фірмами патентного права та міжнародними клієнтами та компаніями.

Які послуги надає Дестра?

Дестра надає консультації, пошуки, подання та судові процеси щодо патентів, авторських прав та інтелектуальної власності.

Чи потрібно мені реєструвати свій Патент/Авторське право/ІВ в Україні?

Настійно рекомендується зареєструвати патент в Україні для ведення бізнесу та судових процесів (якщо потрібно)

Що робити, якщо мені потрібен переклад мого патенту/авторського права/ІВ?

може забезпечити переклад матеріалів з української на англійську та з англійської на українську.

Як мені запитати ціну на мій патент/авторське право/інтелектуальну власність?

Дестра для отримання прямої пропозиції. Будь ласка, вкажіть своє ім’я, компанію (якщо застосовно), контактну інформацію та тему запиту пропозиції.

Як я можу зв'язатися з Дестра?

Дестра, ви можете надіслати електронний лист (посилання на електронну пошту), пряме повідомлення через веб-сайт (посилання на підказку чату/виділіть на сторінці для доступу), через Телеграм (посилання) або пряме повідомлення в Ірстаграм (посилання).