Графік роботи:

 info@destra.ua

0
Мій кошик
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Авторське право | Охорона суміжних прав

1. Що таке суміжні права

Суміжні права – особисті немайнові та майнові права інтелектуальної власності на виконання, фонограми, відеограми, програми організації мовлення.

Суб’єкт суміжних прав на виконання або на фонограму, або на відеограму для повідомлення про свої майнові права має право використовувати спеціальний знак охорони суміжних прав , поряд з яким зазначаються ім’я (найменування) суб’єкта майнових прав, рік першого опублікування об’єкта суміжних прав.

Виникнення

Суміжні права виникають внаслідок факту:

  • кожного здійснення виконання;
  • вироблення фонограми / вироблення відеограми;
  • першої трансляції програми організації мовлення.

Суб’єкти суміжних прав:

  • виконавець (первинний суб’єкт суміжних прав на виконання), спадкоємці виконавця та інші фізичні або юридичні особи, які набули майнові права на виконання на підставі договору або закону;
  • виробник фонограми / відеограми (первинний суб’єкт суміжних прав на фонограму / відеограму), спадкоємці (правонаступники) виробника фонограми / відеограми та інші фізичні або юридичні особи, які набули майнові права на фонограму / відеограму на підставі договору або закону;
  • організація мовлення (первинний суб’єкт суміжних прав на програму організації мовлення), правонаступники організації мовлення та інші фізичні або юридичні особи, які набули майнові права на програму організації мовлення на підставі договору або закону.

2. Термін дії суміжних прав

Для виникнення і здійснення суміжних прав не вимагається виконання будь-яких формальностей.

Право на виконання є чинним з моменту здійснення виконання. Строк чинності на виконання спливає через 50 років.

Право на фонограму / відеограму є чинним з моменту вироблення фонограми / відеограми. Строк чинності спливає через 50 років.

Право на програму організації мовлення є чинним з моменту першої трансляції програми організації мовлення. Строк чинності майнових прав інтелектуальної власності на програму організації мовлення спливає через 50 роківКонсультації щодо захисту прав виконавця, виробника фонограми / відеограми, організації мовлення

Ми надаємо консультації щодо захисту суміжних прав, а також письмові матеріали, в яких пояснюються етапи та вартість.

Безкоштовно надаються:

  • перші 15 хвилин усної консультації щодо захисту суміжних прав;
  • стандартні письмові матеріали щодо етапів та вартості реєстрації авторського права та захисту суміжних прав.

У більшості випадків безкоштовних консультацій та базових письмових матеріалів достатньо для прийняття рішення про початок співпраці з нами.

Замовити безкоштовну консультацію

Замовити безкоштовну консультацію


Вгору
,